O firmie

Witamy w serwisie Tłumaczenia Poznań należącej do Clever Group Polska!
O nas: 
Jesteśmy wyróżniającym się liderem w branży dotyczącej  wynajmu sprzętu niezbędnego na konferencjach międzynarodowych takiego jak: sprzęt do tłumaczeń symultanicznych, sprzęt eventowy, sprzęt do organizacji szkoleń, spotkań biznesowych, konferencji czy kongresów.  Pracując w branży od wielu lat zarówno dla małych firm jak i międzynarodowych korporacji zdobyliśmy ogromne doświadczenie pozwalające na eliminację błędów i zbudowanie własnych standardów, które pozwalają na świadczenie usług tłumaczenia symultanicznego z zaangażowaniem sprzętu do tłumaczeń na najwyższym poziomie. W naszych realizacjach stawiamy przede wszystkim na uczciwość i partnerstwo. Efektywność naszej pracy oraz jej dobry styl potwierdzają liczni zadowoleni klienci. 
Naszym klientom oferujemy najnowocześniejszy sprzęt do tłumaczeń oraz  wysokiej jakości sprzęt konferencyjny, który pozwala na realizacje usług w oparciu o najwyższe standardy techniczne. Sprzęt nasz jest sprawdzony i gotowy do pracy w każdej chwili. 
Wieloletnie doświadczenie pozwoliło na wypracowanie standardów w oparciu, o które podchodzimy do każdej realizacji. Są to:
⦁    doskonale wykwalifikowany zespół kompetentnych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem,
⦁    nastawienie na ciągły rozwój kadry pracowniczej - nasi pracownicy to nasz największy kapitał
⦁    etyczne i konsekwentne działania zespołu d.s. Obsługi Klienta,
⦁    nieustanną kontrolę jakości obsługi - pozytywne relacje z Klientami traktujemy jako priorytet, dlatego zależy nam, by były utrzymane na najwyższym poziomie,
⦁    przyjazny dla Klienta poziom cenowy z jednoczesną gwarancją wykonania usług na poziomie najwyższym.
 Priorytetem wszystkich usług wykonywanych  przez Tłumaczenia Poznań   jest kompetentna obsługa, zapewnienie najwyższej jakość sprzętu do tłumaczeń symultanicznych, czy sprzętu konferencyjnego oraz przystępna, atrakcyjna dla naszych klientów cena.

tłumaczenia poznań

 

Zapraszamy do współpracy!