Realizacja wydarzeń 

ministerstwo

 

 

 

 

Ogłaszamy zakończenie tygodnia MINISTERIALNEGO 

W tym tygodniu mieliśmy przyjemność współpracować z - "Ministerstwem Zdrowia", "Ministerstwem Rozwoju Regionalnego" i "Ministerstwem Rolnictwa i Rozwoju Wsi", dla których zapewniliśmy:
- sprzęt dyskusyjno-konferencyjny
- nagłośnienie konferencyjne
- sprzęt multimedialny
- rejestrację konferencji
- opiekę techniczną

 

 

konferencjaWykonujemy cykliczne konferencjazlecenia dla firmy motoryzacyjnej "Nissan", która od lat pracuje na rzecz klienta i zapewnia komfortowe środki transportu dla całego świata. Na tak częstych spotkaniach biznesowych pracownicy z różnych krajów dzielą się swoim dużym doświadczeniem, a porozumiewać się mogą między sobą za pomocą naszego uniwersalnego sprzętu do tłumaczeń. 
Tym razem zapewniliśmy: 
- nagłośnienie konferencyjne
- sprzęt do tłumaczeń symultanicznych
- całkowitą opiekę techniczną 
Zapraszamy również Państwa do owocnej współpracy 

 

odbiorniki

 

Kolejne zlecenie na którym zapewniliśmy całkowitą obsługę techniczną dotyczącą tłumaczenia symultanicznego. 
Głównym walorem działalności firmy jest świadczenie usług na najwyższym poziomie oraz dążenie do 100% zadowolenia i satysfakcji naszych klientów. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

 

 

 

 

 

konferencja

 

Po raz piąty pracujemy na  zlecenie Stowarzyszenia Weterynaryjnego, co świadczy o tym, iż cieszymy się zaufaniem ze strony naszych Klientów. 

Zauważmy też to - że każde wydarzenie odbywa się w innej lokalizacji, podróżujemy za Nimi terenami całej Polski, dostarczając niezbędne zaplecze do realizacji każdego spotkania.

 

konferencja

konferencja

 

 

 

 

 

 

 

moscow

 

 

Organizacją techniczną konferencji zajmujemy się od wielu lat.

Doświadczenie zdobyte podczas powierzonych nam wydarzeń biznesowych, zarówno tych o zasięgu krajowym, jak i międzynarodowym skupiającym uczestników z wielu krajów pozwoliło nam zdobyć zaufanie naszych Klientów. Nie zależnie od tematyki, liczby osób oraz dostępnej przestrzeni z nami mają Państwo pewność, że konferencja będzie zrealizowana kompleksowo i profesjonalnie. 

 

 

 

tłusty czwartek

 

 

 

 

 

Tłusty czwartek w "Clever Group Polska"

 

 

 

 

 

 

konopie

 

Nadal się nie zgadzasz że KONOPIE LECZY? 

Uczestniczyliśmy w II Międzynarodowej Konferencji "Konopie w teorii i praktyce". Głównym prelegentem wystąpił Piotr Liroy-Marzec – poseł na Sejm VIII kadencji, przedsiębiorca i polityk, który we współpracy z Koalicją Medycznej Marihuany złożył poselską ustawę regulującą użycie medycznej marihuany.
Zaproszeni prelegenci m.in z Izraela, Słowenii, Wielkiej Brytanii zaprezentowali niespotykaną dotąd w Polsce wiedzę o zastosowaniu marihuany w medycynie i jej legalizacji oraz podzielili się własnym doświadczeniem zgromadzonym podczas wielu lat pracy.

 

 

 

nbnb

NASZA PRACA TO NASZA PASJA,KTÓRĄ POTRAFIMY SIĘ PODZIELIĆ

 

Niezapomniane wrażenia z konferencji szkoleniowej, którymi chcemy się podzielić z Państwem.

 

 

 

mnmn,mTo funkcjonalne i eleganckie centrum kongresowe oferujący duży wybór sal konferencyjnych, co pozwala na organizowanie spotkań biznesowych, kongresów, targów, sympozjów i konferencji.

Ogromnego klimatu dodają zabytkowe samochody wewnątrz.

 

 

 

bnv,vn

 

Cieszymy się zaufaniem naszych Klientów !


To już piąty rok z rzędu naszej współpracy z firmą farmaceutyczną dla której ostatnio zapewniliśmy:
- budowę i aranżację sceny
- zaplecze multimedialne :
- nagłośnienie
- projektory
- ekrany
- inny sprzęt konferencyjny
- oraz obsługę techniczną

 

 

 

 

mbmbm

Poczta Polska - Poczta przyszłości!

Uczestniczyliśmy w warsztatach szkoleniowych Poczty Polskiej, które były zorganizowane przy współpracy z działem kontaktów międzynarodowych. Wydarzenie odbyło się w głównej siedzibie w Warszawie dla ponad 50 osób.

Przez naszą firmę zostało zapewnione całkowite zaplecze techniczne, w tym - sprzęt do tłumaczeń symultanicznych i nagłośnienie sali konferencyjnej

 

 

 

km,,

Kolejne międzynarodowe spotkanie biznesowe już za nami!
Mieliśmy przyjemność współpracować po stronie technicznej z przedstawicielami z 7 różnych krajów, dla których pracowało 14 tłumaczy symultanicznych.
Wszystkie niezbędne warunki dla porozumienia się uczestników zapewniła firma "Clever Group Polska"

 

 

 

 

bmnmbn"Diagnostyka, remonty, wyzwania i nie tylko"

Za nami XVIII Sympozjum Informacyjno - Szkoleniowe "Diagnostyka i remonty urządzeń Cieplno - Mechanicznych Elektrowni. "

W Sympozjum wzięło udział 130 przedstawicieli prawie wszystkich polskich elektrowni i elektrociepłowni, Urzędu Dozoru Technicznego, krajowych firm remontowych i diagnostycznych, innych podmiotów związanych z polską energetyką, a także zagranicznych firm i ośrodków naukowych.

Clever Group Polska też uczestniczyła w tym wydarzeniu ze strony technicznej.

 

 

mn,mn,hbnbnZapewniliśmy:

- nagłośnienie konferencyjne

- sprzęt do tłumaczeń symultanicznych

- sprzęt konferencyjny

   - a także całkowitą obsługę techniczną

 

 

vbnvnvnbvnbTwórz perspektywy! Buduj zaufanie! Zmieniaj na lepsze!

Pod takimi hasłami odbyło się kolejne spotkanie biznesowe jednego z największych międzynarodowych przedsiębiorstw handlowych.

Mieliśmy przyjemność wziąć udział w organizacji tego wydarzenia ze strony technicznej. Clever Group Polska zapewniła całkowite nagłośnienie sali konferencyjnej, sprzęt do tłumaczeń symultanicznych a także opiekę techniczną.

A tak wygląda sala do i pod czas konferencji 

 

 

 

 nmmn

"Nawet najlepsi hodowcy potrzebują niekiedy pomocy w ochronie ich stad"


Celem konferencji było zapoznanie producentów z przyszłymi uwarunkowaniami produkcji trzody chlewnej w Polsce i Unii Europejskiej przez porównanie obecnych regulacji i kierunków dalszego ich rozwoju na przykładzie wybranych krajów.

 

 

 

 

mnbmnbESTHETIC SHOW

- to nowoczesne wydarzenie adresowane do profesjonalistów branży usług kosmetycznych, beauty, spa & wellness oraz medycyny estetycznej.
Event łączył formułę targów z bogatym programem merytorycznym, do którego należą konferencje prowadzone przez profesjonalistów, warsztaty, mistrzostwa oraz spotkania biznesowe.
Pomoc ze strony "Clever Group Polska" do przygotowywania tego wydarzenia obejmowała: 
-budowę dwóch scen
-nagłośnienie konferencji podczas targów 
- opiekę techniczną

 

 

 

mbnbm

 

"Security and International Relations"

   Po raz ósmy współpracujemy z Akademią Obrony Narodowej, która korzysta z naszej kompleksowej obsługi tłumaczeń symultanicznych, polegającej na zabezpieczeniu sprzętu, również tłumaczy w języku angielskim. Jako potwierdzenie dostaliśmy pozytywną referencję i zainteresowanie kontynuowaniem dotychczasowej współpracy w przyszłości.

 

 

 

 

bmnbWiesz coś na temat " Egzotycznej okulistyki", "Stomatologii królików", " Choroby ryb akwariowych" czy "Choroby wężów i ich terapii"? A my już wiemy!


Właśnie uczestniczyliśmy w konferencji "Egzotyka w Gabinecie Praktyka" pod hasłem "Szczur jako pacjent chirurgiczny", gościem specjalnym której był Dr. Vittorio Capello- autor wielu publikacji, który zajmuje się gryzoniami i zajęczakami. 
Z naszej strony zapewniliśmy nagłośnienie konferencji, sprzęt do tłumaczeń a także całkowitą opiekę techniczną.

 

 

 

bmbmn

„Miasta, w których warto żyć…"

      Konferencja była doskonałą okazją do dyskusji na temat wyzwań    i korzyści płynących z organizacji międzynarodowych imprez sportowych czy możliwości, jakimi dysponują miasta w zakresie przygotowania oferty sportowo-rekreacyjnej dla mieszkańców .

 

 

 

vnb

 

 

Międzynarodowa Konferencja "Konopie w teorii i praktyce" - organizowane przez Fundację Krok Po Kroku oraz Koalicję Medycznej Marihuany.

     Ze względu na to że uczestnikami byli goście z różnych krajów, nasza firma zapewniła całkowitą obsługę sprzętem konferencyjnym do tłumaczeń.

 

 

 

nvnbv

 

Karaoke w kabinie do tłumaczeń symultanicznych ?


Eventy z karaoke party umożliwiają świetną zabawę ze znajomymi. Oprogramowanie posiada bazę utworów i nadaje punkty uczestnikom w zależności od wyniku naśladowania . Śpiewanie i nagrywanie piosenek do profesjonalnych podkładów muzycznych z tekstem stanowi wspaniałą pamiątkę . A nasze kabiny do tłumaczeń symultanicznych posłużyły tym razem jako małe studio nagrań podczas jednej z takich zabaw .

 

 

 

 

 

cvcbvc

XVI Forum Edukacyjne dla Małych i Średnich Przedsiębiorstw

Dwa dni dla przedsiębiorców: ponad 60 prelegentów, 8 ścieżek tematycznych, wiedza, inspiracje, warsztaty i dobre praktyki.
Wystąpienia przedstawicieli start-upów, ekspertów zarządzania zasobami ludzkimi, przedstawicieli działów HR i instytucji zaangażowanych w rozwój firm z sektora MSP, organizowane przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości.

mbmb

 

 

 

A takie cudeńka jeżdżą po naszych podestach i nic pod nimi nie pęka!