Wideokonferencje online-streaming

 

Wideokonferencje online-streaming to niezastąpiona forma realizacji Twoich wydarzeń we współczesnym świecie. Pragniesz na konferencję zaprosić uczestników z różnych stron świata, a oni nie mogą przyjechać z różnych powodów? Nic straconego zaproś ich do wzięcia udziału w wideokonferencji online. Liczba zaproszonych uczestników biorących udział w wideokonferencji online jest nieograniczona. Wystarczy, aby zaproszeni na wideokonferencję uczestnicy mieli dostęp do internetu i byli wyposażeni w komputer osobisty, co sprawi, że ich udział  niczym nie będzie różnił się od udziału osobistego w wydarzeniu realizowanym w czasie rzeczywistym. Zapewnimy, że każdy uczestnik wideokonferencji niezależnie od lokalizacji, w której się znajduje będzie miał możliwość wysłuchania prelegenta, prowadzenia dyskusji, oglądania przekazywanych obrazów oraz zapewnioną wyodrębnioną ścieżkę do odsłuchu przekładu symultanicznego treści, w wybranym przez siebie języku.

Wideokonferencje www.tlumaczeniapoznan.pl

Wideokonferencje online to niezastąpiona forma realizacji Twoich wydarzeń we współczesnym świecie. Pragniesz na konferencję zaprosić uczestników z różnych stron świata, a oni nie mogą przyjechać z różnych powodów? Nic straconego zaproś ich do wzięcia udziału w wideokonferencji online. Liczba zaproszonych uczestników biorących udział w wideokonferencji online jest nieograniczona. Wystarczy, aby zaproszeni na wideokonferencję uczestnicy mieli dostęp do internetu i byli wyposażeni w komputer osobisty, co sprawi, że ich udział  niczym nie będzie różnił się od udziału osobistego w wydarzeniu realizowanym w czasie rzeczywistym. Zapewnimy, że każdy uczestnik wideokonferencji niezależnie od lokalizacji, w której się znajduje będzie miał możliwość wysłuchania prelegenta, prowadzenia dyskusji, oglądania przekazywanych obrazów oraz zapewnioną wyodrębnioną ścieżkę do odsłuchu przekładu symultanicznego treści, w wybranym przez siebie języku.

Korzystając z naszych usług zapewnimy platformy do wideokonferencji takie jak: ZOOM, Webex, TrueConf, Microsoft Time. Możemy też całe wydarzenie przesłać w postaci streamingu dla gości konferencji na wybranej platformie takiej jak: Youtube, Facebook i serwera przeglądarki stron www. Nasi informatycy wraz z technikami zestawią i obsłużą najbardziej złożoną wideokonferencję oraz prześlą streaming przy pomocy Wowzy na kilka platform i wskazane adresy jednocześnie. Mamy doświadczenie-sprzęt oraz potrzebne platformy do wideokonferencji i streamingu. Dobrze trafiłeś zadzwoń a rozwiejemy Twoje wątpliwości.

Tel. +48 513 870 004

Napisz zapytaj: info@tlumaczeniapoznan.pl